Субота, 25.01.2020, 14:40
Вітаю Вас, Гість
 

                                 Наш девіз:

Наша бджілка дуже гарна!

Любить дружно працювати,

Уму - розуму навчати.

Всім дає любов і ласку,

Кожен день дарує казку.

Завітай до нас будь ласка!!

Життєве кредо: «Дитина – цінний паросток, який стане могутнім деревом. А доти цей паросток треба поливати добротою, любов’ю та щирістю».

Дитина - неповторна і дивовижна краплинка чистої, живої, джерельної води, яку треба берегти, цінити, любити і лише тоді вона перетвориться в повноводну річку,бездонне море, могутній океан - океан почуттів, емоцій, вражень.

Дарують дітям   радість, усмішку, щастя, вкладають в них часточку своєї душі та любові вихователь – Правосуд Любов Петрівна та помічник вихователя Денисенко Наталія Іванівна.

Наша "Бджілка” – це:

- дружній колектив дітей і дорослих;

- активний та зацікавлений вихованням дітей батьківський колектив;

- домашня та затишна атмосфера;

- великий світ розвивальних ігор;

- розвиток, виховання та навчання за сучасною програмою "Українське дошкілля".

Пріоритетні завдання, над яким працює група:

1. Збагачуємо уяву дітей про природу,  працю людей. Вчимо використовувати здобуті знання у звичних та нових умовах життя

2. Піклуємось про розвиток тіла і розуму, навчаємо добра і краси.

3. Вчимо берегти своє здоров’я.

Намагаємося зробити освітній  процес відкритим та досконалим. Здійснюється він згідно з вимогами Базового компоненту дошкільної освіти України. В групі створено всі необхідні умови: затишна групова та спальня кімнати, іграшки, дидактичний матеріал. Через гру, індивідуальний підхід, під час прогулянок, занять, свят, розваг розвиваються творчі здібності, неординарне мислення, креативність, художньо-естетичне сприймання навколишнього світу кожної дитини.Але одночасно ми добре розуміємо, що для повноцінного життя і розвитку перш за все потрібно міцне здоров’я. Для збереження та зміцнення здоров’я кожен день відводиться достатньо часу на різні види рухової активності: ранкова гімнастика, фізкультурні, музичні заняття, рухливі ігри, спортивні розваги, фізкультхвилинки, оздоровчі масажі та приймання різноманітних процедур в кабінеті релаксації «Зернятко здоров'я» тощо.