Четвер, 12.12.2019, 00:07
Вітаю Вас, Гість
 

Група «Дзвіночок»

Дружно зустрічає,

Усіх діточок привітно вітає.

Тут весело кипить життя-

Немає часу на ниття,

Бо ждуть цікаві заняття:

Музичне, ліпка, малювання,

Ще й порахуємо старанно,

Розучим вірш, розкажем казку.

Спіймати м'ячик? Та будь ласка!

Що ще? На вулицю - гуляти,

В рухливі ігри дружно грати.

Ось «Гуси-гуси», «Коровай»,

«Автомобілі» - обирай.

Обід. Поспати не забув.

Так не помітно день минув!

     Наша група називається «Дзвіночок» тому, що наші діти веселі, гомінкі ніби ті дзвіночки, які радо нас вітають кожного ранку. У групі  працюють вихователь Ющенко Людмила Борисівна та помічник вихователя Степанчук Світлана Михайлівна.

      Ми прикладаємо усіх зусиль для того, щоб життя наших вихованців було веселим, безпечним, наповненим цікавими подіями: заняттями, розвагами, дослідницько-пошуковою діяльністю, екскурсіями, святами. Для цього ми використовуємо інноваційні технології, постійно перебуваємо у пошуку нового, цікавого, корисного для наших вихованців.

        Наша групова кімната сприяє здоровій фізичній активності та самостійності. Низькі шафи з матеріалами дозволяють дітям без труднощів брати і класти назад свої іграшки та дидактичний матеріал. В куточку для ігор з будівельним матеріалом діти працюють над багатьма навичками спілкування і буття. Конструювання з кубиків допомагає дітям використовувати численні пізнавальні навички, розвивати уяву і відчувати задоволення від завершеної справи. У нашій групі є домашні улюбленці: папуги Гоша і Маргоша, хом’ячок Жора. 

         Ми дбаємо про те, щоб діти завжди приходили в садочок з цікавістю, з довірою, з любов’ю.