Четвер, 12.12.2019, 00:20
Вітаю Вас, Гість

     На центральній вулиці Київській селища Іванків, серед розмаїття квітів затишно розташувався заклад дошкільної освіти "Сонечко”.

    Навіть у цій назві – безмежне тепло любові до дітей, до навколишнього світу.  

 

     Заклад дошкільної освіти "Сонечко” відкрився в 1962 році. Піднімати садочок довірили молодій дівчині – Шапошніковій Галині Гуріївні, котра згодом стала досвідченою завідуючою і працювала в ньому 37 років. Саме її заслугою є добудова у 1990 році приміщення, яке дало змогу відвідувати цей заклад 159 вихованцям, а також проводити музичні та спортивні заходи в окремих просторих залах.
    Завітавши до дитячого садочка, відразу відчуваєш затишок і тепло. Для малюків гостинно відкриті двері десяти груп: "Дзвіночок”, "Бджілка”, "Горобинка”, "Казкова”, "Веселка”, "Калинка”, "Віночок”, "Ромашка”, "Сонечко", "Золота рибка".
   Під керівництвом директора Євенок В.Д. в садку працює творчий педагогічний колектив, який складається з 26 досвідчених педагогів. Кожен вихователь має власні секрети підходу до спілкування з дітьми. В своїй роботі вони завжди враховують дитячий інтерес та зацікавленість тією чи іншою справою. 
     Головним напрямком роботи закладу дошкільної освіти є збереження та зміцнення фізичного, психічного та духовного здоров’я дітей, а також впровадження інноваційної діяльності для розвитку інтелектуального потенціалу дошкільника. Для здійснення цієї роботи в садочку працює творча ініціативна група під керівництвом вихователя Шатило Т. Д., а також творча лабораторія "Пошук” під керівництвом вихователя-методиста Ющенко Г. А., яка активізує діяльність педагогів на пошук ефективних інноваційних форм і методів роботи за спадщиною В. О. Сухомлинського. Вихователь Бабич С. В. в роботі з дітьми використовує елементи методики М. Монтессорі, які дають можливість дітям краще пізнавати навколишній світ.
    Поза увагою не залишаються обдаровані діти, які займаються у гуртках: "Пізнайки”, "Грайлик”, "Веселий читайлик”, "Маленькі гончарики”, "Логіка", "Маленькі дослідники”, "Вмілі читайлики", "Читайлик", "Маленькі артисти", "Здоров'ячок" тощо. Для дітей з вадами мови працює логопедична група: вихователі Лозенко Н. О., Якименко О. В., логопед Чижевська І.В.
       Актуальність питання зміцнення здоров’я дітей привело до того, що в 1999 році був відкритий кабінет релаксації, де діти приймають фіточаї, кисневі коктейлі, проходять курси іонотерапії, аромотерапії, звукотерапії, сольотерапії тощо.
    Збереженням психічного здоров’я дітей успішно займається практичний психолог Прищепа Т. І. Вона має робочий та навчальний психологічний кабінети для проведення занять з дітьми.
      Завдяки творчості і фантазії музичного керівника Олексієнко Н. П. у садочку створено зимовий сад, в якому безліч екзотичних красивих рослин.
Не менш важливим є забезпечення рухової активності дітей на подвір'ї. Кожна вікова група має свій майданчик з ігровими спорудами. Заняття з фізкультури на свіжому повітрі можна провести на спеціально обладнаному спортивному майданчику.
    Працюючи злагоджено, весь колектив закладу дошкільної освіти прагне виростити підростаюче покоління здоровим, бадьорим та компетентним, люблячим свій рідний край, поважаючи традиції українського народу для подальшого життя у соціумі.