Вівторок, 25.09.2018, 06:48
Вітаю Вас, Гість

  

    10.09.2018 року в нашому садочку відбувся День Позитиву у формі «Веселої естафети». Залучили до свята всіх працівників закладу освіти. Для господорсько-обслуговуючого персоналу вихователь-методист Ющенко Г.А. організувала «Веселу перерву», на якій учасники створювали «Сонце радості» зі слів, які несуть тепло і радість, «Дерево життя», де визначали, чому життя прекрасне, виконували таємні бажання один одного (вправа «Моє таємне бажання»), дарували один одному смайлик з побажанням та отримали смачні призи-цукерки з приємними компліментами. Музичні керівники Олексієнко Н.П., Чорнобай Л.А., Вороніна А.В. організували для дітей веселі ігри, таночки, змагання. Діти отримали безліч позитивних емоцій, веселий настрій, бажання дарувати радість одне одному. А практичний психолог Прищепа Т.І. провела для педагогічних та медичних працівників садка "Веселий калейдоскоп", в ході якого учасники промовляли колективне позитивне побажання, вітались японською мовою, малювали та дарували портрети своїх колег, показували життя в садочку під час "Веселої пантоміми", складали колективну позитивну казку та переглядали веселі відеоролики. Всі учасники отримали багато позитивних емоцій, цукерки з побажаннями та призи (фото Дня Позитиву Ви можете переглянути в нашій фотовітальні).

  

* * *

 

    Сьогодні, 3 вересня, наш дитячий садок гостинно відкрив свої обійми для дошкільників. У святковій залі відбулося свято Дорослішання, яке підготували музичні керівники Олексієнко Н.П., Вороніна А.В. Малюків та гостей вітала директор ЗДО №1 "Сонечко" Євенок В.Д., а вихованці співали, читали вірші, танцювали, гралися в ігри. Наш колектив прагне до створення затишку, атмосфери добра і любові для кожного вихованця, ми хочемо, щоб кожен день, проведений дитиною у дитячому садку, став казкою!

Всім мирного неба, впевненості в завтрашньому дні, міцного здоров'я!

* * *

   

 30 серпня 2018 року відбулась педагогічна рада на тему «Пріоритетні напрями створення іміджу сучасного закладу дошкільної освіти та завдання освітньої діяльності на 2018-2019 н. р.» Медсестра Стась Т.О. довела до відома присутніх інформацію про підсумки проведення оздоровчої роботи в ЗДО №1 "Сонечко". Завідувач Євенок В.Д. привітала педагогічних працівників з початком нового навчального року, презентувала річний план роботи закладу на 2018-2019 н.р. Вихователь-методист Ющенко Г.А. звернула увагу на вимоги щодо планування освітньої діяльності в кожній віковій групі. Педагоги одноголосно затвердили плани роботи вузьких спеціалістів.