Четвер, 12.12.2019, 00:06
Вітаю Вас, Гість

 

    З 02.12 по 06.12.2019 року відбувся Тиждень права. У різноманітних освітніх заходах вихователі знайомили дітей з правами та обов’язками відповідно до Конвенції ООН і методичного посібника «Я маю право…» творчої групи педагогічних працівників нашого закладу. Практичний психолог Прищепа Т.І., проводячи міні-заняття за авторською програмою «Джерельця доброти», вчила дітей толерантному ставленню один до одного. Вихованці кожної групи виготовили «Квітку добра». Дружним дитячим колективом під час флешмобу створили яскраве пано за мотивами картини М.Примаченко «Мої зіроньки дарую діткам» (світлини можна переглянути в фотоальбомі «На захисті прав дітей»)

* * *

 

    04.12.2019 року відбулась розвага «З днем народження, «Сонечко»!». Розпочалось святкування з вправи «Привіт, садочок». Діти кожної групи з радістю і захопленням вітали садочок, грались у веселі ігри, танцювали під керівництвом Олексієнко Н.П., муз керівника, Пронькіної О.О., інструктора з фізкультури, вихователів дитячого садочку. Всі отримали позитивні враження і смачні гостинці.

* * *

 

    29.11.2019 року відбулась педрада «Формування мовленнєвої компетенції дошкільників через інтеграцію різних видів діяльності в ЗДО». Готуючись до педради, педагогічні працівники провели відкриті заходи з використанням мовленнєвих дидактичних ігор і вправ, оформили збірки для кожної вікової групи відповідно до вимог програми «Українське дошкілля», яку презентували на педраді. Ющенко Г.А., вихователь-методист, довела до відома присутніх висновки тематичної перевірки «Стан роботи з формування мовленнєвої компетентності у дітей середнього дошкільного віку». Прищепа Т.І., практичний психолог, розкрила значення соціального розвитку та стану сформованості навичок толерантного спілкування у дітей всіх вікових груп за авторською програмою «Джерельця доброти». Педагогічні працівники брали активну участь в обговоренні питань педради, ділились досвідом, намітили шляхи виконання завдань річного плану щодо проведення Тижня права, Тижня безпеки, Новорічних свят, розваг за народними традиціями.

* * *

 

    20 листопада 2019 року в рамках підготовки до педагогічної ради відбувся проблемний семінар «Профілактика мовленнєвих порушень у дітей дошкільного віку» для педпрацівників ЗДО. Вчитель-логопед Чижевська І.В. довела до відома присутніх актуальність профілактики мовленнєвих порушень, долучила до виконання артикуляційних вправ та надала рекомендації щодо корекційно-мовленнєвої спрямованості в роботі вихователя з дітьми дошкільного віку. Вихователь-методист Ющенко Г.А. в своєму повідомленні розкрила користь використання усної народної творчості для розвитку зв’язного мовлення.

* * *

 

   Промайнуло коротке бабине літо, починає повівати холодом, змовкли пернаті музиканти. Ось і прийшов час прощатися із золотою осінню. Діти кожної групи ретельно готуються до тематичних занять та свят. В групах раннього віку з дітьми пустував Ведмедик, діти із задоволенням танцювали з листочками, гралися з Сонечком і Дощиком. До малюків завітала Осінь з дарунками, цікавими іграми, запросила в гості пані Горошина. Діти радо зустрічають Осінь, дарують їй вірші, пісні, таночки, розважають інсценівками. Всі малюки веселились, збирали врожай та бажали всім всіляких гараздів, за що отримали від осені смачні корисні гостинці (фото свят Ви можете переглянути у фотовітальні в альбомі "Осінні свята").

* * *

 

    31 жовтня 2019 року відбулось методичне об’єднання для музичних керівників закладів дошкільної освіти та НВО Іванківського району на базі дитячого садочку №1 «Сонечко». Селегей Т.Г., керівник методичного об’єднання, довела до відома присутніх план заходу. Відповідно до нього музичні керівники переглянули тематичну розвагу «У гості до бабусі», яку підготувала і провела Вороніна А.В., музичний керівник, з дітьми раннього віку групи «Калинка». Вихованці потрапили до осіннього казкового лісу, назбирали листочків, з якими потанцювали, зустріли зайчика, який привів їх до бабусі Ярини (музичний керівник Чорнобай Л.А.), разом з бабусею «спекли» смачний хлібчик, заспівали пісеньку для котика, півника, погрались з ними. Під українську народну пісню «Два півники» виконували рухи разом з бабусею та вихователем. Діти отримали безліч позитивних емоцій та яскраві враження. Це відмітили присутні у своїх виступах і подякували педпрацівникам за змістовну цікаву розвагу. Кожен отримав пам’ятку про музичні дійства, які повинні проводитись у закладах освіти за віковими категоріями дітей. Гніденко В.М., методист районного методичного кабінету, підвела підсумок зустрічі та подякувала всім присутнім за ефективну співпрацю (світлини заходу можете переглянути в нашій фотовітальні у розділі "Відкриті заходи").

* * *

 

         16.10. 2019 відбулися звітно-виборні профспілкові збори. На порядку денному стояло питання звіту голови ПК Чижевської І.В. про роботу профспілкового комітету за 2019 р. та визначення оцінки роботи ПК за звітний рік. Члени профспілкової організації приймали активну участь в обговоренні звіту та дали позитивну оцінку роботі комітетів ПК і побажали успіхів та плідної співпраці на наступний термін.

* * *

 

   Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва і Дня захисника Вітчизни. Щороку все більше українців відзначають ці свята - Козацьку Покрову. Наші вихованці теж долучилися до народних традицій під керівництвом інструктора з фізкультури Пронькіної О.О. У затишному колі дітей старших, середніх і молодших груп, вихователів пройшла фізкультурна розвага: “Ми - козачата”. Вихованці взяли участь у козацьких розвагах, здолали складні перешкоди та отримали безліч позитивних емоцій (світлини розваги дивіться у нашій фотовітальні у фотоальбомі "У світі розваг").

* * *

    

      27.09.2019 року ми святкували «День Дошкілля», який підготували і провели музичні керівники Вороніна А.В. та Чорнобай Л.А. Колектив і дітей вітали директор ЗДО №1 «Сонечко» Євенок В.Д. та голова РК працівників освіти Клименок С.І. Подяками були відмічені кращі працівники закладу. Діти із задоволенням вітали присутніх піснями, таночками та веселими іграми. Наприкінці заходу відбулась весела дискотека. Всі отримали безліч позитивних емоцій і незабутні враження, а вихованці смачні цукерки.

Вітаємо всіх, хто в садочку працює,

Хто дбає про дітей і про це не шкодує,

Радійте життю, наче сонечку – квіти,

Вітають зі святом вас люблячі діти!

* * *

 

   10 вересня кожного року весь світ святкує День Позитиву. Наш садочок завжди піклується про гарне самопочуття та настрій кожного вихованця. В цей день було дуже весело та гамірно, для діток проводились рухливі музичні (музкерівники: Олексієнко Н.П., Чорнобай Л.А.) та спортивні розваги (інструктор з фізкультури Пронькіна О.О.), малюнок на асфальті. А педагогічні працівники мали змогу відпочити та підняти собі настрій під час першого заняття Психологічної вітальні "Скажімо "Так!" Позитиву", який провела практичний психолог Прищепа Т.І.

 

* * *

 

    2 вересня 2019 року відбулось Свято Дорослішання, яке підготувала і провела музкерівник Олексієнко Н.П. До дітей завітали казкові герої: Чарівниці, Бабуся-Ягуся, Гном, Злюка-Люлюка. Вони розвеселили дітей, грались з ними у веселі ігри, жартували. Кожна дитина отримала безліч позитивних емоцій та святковий настрій.

* * *

    29 серпня відбулась педагогічна рада "Основні орієнтири нового 2019-2020 н.р.". Під час презентації річного плану педагогічні працівники ознайомились із завданнями, чинними програмами, рекомендаціями щодо організації освітньої діяльності в кожній віковій групі, намітили шляхи втілення інноваційних методів, форм організації дитячого колективу. Наприкінці педради провели квік-налаштування "Сонячне майбутнє" - побажання колегам на новий нвчальний рік.

Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах, оптимізму та творчої наснаги!!!

 Архів новин 2018-2019 н.р.