Неділя, 25.02.2018, 10:59
Вітаю Вас, Гість

 

   15.02.2018 року відбулась Стрітенська спортивна розвага для дітей усіх вікових груп. Дошкільнята грались в ігри: «Промінчики для сонечка», «Посади цибулю», «Зірвемо бурульки», «Снігові кучугури», «Веселі сніжки», «Снігова фортеця», «Лижні перегони», водили «кривий» таночок, співали пісні - закликали сонечко та пташок, ласували печивом «Жайворонки». Всім було весело і цікаво (фото Ви можете переглянути в нашій фотовітальні в альбомі «У світі розваг»).

* * *

   

   12.02.2018 року до нас завітали начальник відділу екоосвіти Косько Юлія і провідний фахівець Шумак Марина з Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. В дохідливій формі за допомогою комп’ютерних технологій вони розповіли дітям старших груп про тварин Чорнобильського заповідника і мешканців річок та озер. Особливі враження діти отримали від фото сомів, які оселились у водоймі-охолоджувачі, їх значний розмір є наслідком того, що впродовж довгих років рибу не виловлювали, а зацікавлені туристи та робітники ЧАЕС постійно підгодовували сомів. Вихованці дізнались про те, які мешканці Чорнобильського заповідника охороняються Червоною книгою України та Червоним списком Міжнародного союзу охорони природи. На згадку діти отримали буклети «Відродження первозданної природи Полісся».

  

* * *

  

   Протягом всього зимового періоду в рамках Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка» педагогічні працівники нашого садочка вчать малят опікуватись птахами. Вихователі кожної вікової групи разом з батьками виготовляли годівнички та розвісили їх по всій території дитячого садка. Діти приносять птахам зерно, крихти хліба, із задоволенням спостерігають за птахами. 

  

* * *

  

    Для успішної реалізації освітніх завдань сьогодення вимагає від педагога креативного мислення, яким сповна володіють наші педпрацівники. Це вони продемонстрували в ході семінару у формі педагогічної студії "Сходинки креативності", який провела практичний психолог ДНЗ №1 "Сонечко" Прищепа Т.І. 25 січня 2018 року. Під час вправи "Сходинки" та анкетування "Здатність педагога до саморозвитку" критично оцінили свій рівень креативності та впевнились у своїх творчих можливостях, вправи-привітання "Якби..." та вправи-роздуму "Моє ім'я в історії" налаштувались на позитивну взаємодію, показали себе як творчий та дружний колектив в ході малювання колективної картини та креативної гри "Художня фантазія", виробили рекомендації та склали пам'ятку про розвиток креативних здібностей педагога. А особливу насолоду всі присутні отримали від перегляду презентацій педпрацівників про світ власних захоплень. Отримавши масу позитивних емоцій та підтримку своїх колег, вирішили не зупинятись на досягнутому і постійно залишатись генераторами нових ідей.

* * * 

  

    Цікаво і змістовно пройшли канікули в нашому садку. Кожного дня працівники проводили для дітей різноманітні розваги. На яких вихованці вчились відповідально ставитись до свого здоров’я, оточуючого середовища, об’єктів природи; вправлялись в дотриманні правил безпечної поведінки в побуті, особистої гігієни; долучались до народних традицій святкування Різдва (Коляда), Маланки та Василя (Щедрий вечір). Допомагали дітям казкові герої: Снігова баба, королева Чистоти, мешканці лісу, господар і господиня, Коза тощо. Пізнати таїнство Різдва, народження сина Божого Ісуса Христа сприяв виготовлений вихователями вертеп у змісті якого повністю відображена ця урочиста подія. Наші діти отримали безліч позитивних емоцій, незабутні враження, нові знання (світлини Ви можете побачити в нашій фотовітальні у рубриці "У світі розваг").

* * *

   

    Знаково розпочинати новий рік з доброї справи. І саме сьогодні, 2 січня 2018 року, у нас відбувся майстер-клас, на якому педагогічні працівники ділились досвідом виготовлення ляльки–оберегу: це і янголи-охоронці, ляльки-мотанки та ляльки з ниток. Вкладаючи в них добро, мир, злагоду, турботу і найкращі побажання. Таким чином ми вирішили привітати наших земляків - воїнів АТО з новорічними святами та Різдвом Христовим. Наш вихованець, а тепер воїн АТО, Дмитро Гайнулін, повертаючись з відпустки передасть своїм побратимам наші подарунки та солодощі.

  

* * *

 

    З 25 грудня по 29 грудня відбулись новорічні ранки в усіх вікових групах у святково прибраній музичній залі. Інтер’єр свята доповнювало пано у стилі новорічної ночі, з яскравими витинанками. Дітей вітали казкові герої, вони разом з ними співали, танцювали, грались в ігри і просто веселились. Всі отримали позитивні емоції та незабутні враження, а діти подарунки від Діда Мороза (фото ранків Ви можете переглянути у нашій фотовітальні).

Хай буде Новий Рік

Схожий на диво,

Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!

Щоб здійснилися задуми і мрії,

І щастям повнились надії!

* * *

  

   28 грудня 2017 року відбувся семінар для педагогів закладу у формі педагогічної вітальні на тему "Життя без конфліктів", який провела практичний психолог Прищепа Т.І. В ході заходу педагогічні працівники вчились позитивній взаємодії, підтримці, толерантному ставленню один до одного, діагностували та зробили самоаналіз щодо свого рівня конфліктності під час тестування "Самооцінка конфліктності" та "Під небом блакитним", вчилися конструктивному спілкуванню під час гри "Східний базар", вправи "Яблучко та хробачок", виробили рекомендації щодо позитивного життя в садочку. Особливою теплотою вирізнялися проведені ігри "Рекламне оголошення", енерджайзер "Сік. Чай. Кава", вернісаж автопортретів, "Попелюшка", "Квітка компліментів та побажань". Всі присутні отримали практичні поради та приємні емоції, а на згадку буклет від психолога "Спілкуємося без конфліктів".

* * *

  

   21 грудня 2017 року відбулась спортивна розвага «У родинному колі» в групі «Веселка». Підготували та провели її інструктор з фізкультури Пронькіна О.О. і вихователь Селезньова С.В. Батьки і діти приймали активну участь у різноманітних конкурсах, естафетах, іграх, вчились спільно діяти. І як завжди перемогла дружба. Дорослі і діти отримали безліч позитивних емоцій та яскраві враження (фото розваги Ви можете переглянути у нашій фотовітальні в рубриці «Відкриті заходи»).

* * *

 

    Протягом грудня 2017 року відбулись відкриті заходи в групах: «Ромашка» - вихователь Якименко О.В., «Дзвіночок» - вихователі Ковалевська Н.О., Ющенко Л.Б., «Калинка» - вихователь Кучер Н.В., на яких були присутні педагогічні працівники дитячого садочка. Вихователі використали інноваційні методи і форми роботи для досягнення поставленої мети, дидактичний матеріал відповідав змісту і темі освітніх заходів. Такі колективні перегляди сприяють підвищенню професійної майстерності і набуттю позитивного досвіду, а дітей насичують новими знаннями і вміннями (фото занять Ви можете переглянути у нашій фотовітальні в рубриці «Відкриті заходи»).

* * *

 

    19 грудня 2017 року діти нашого садочка долучились до народних традицій, зустрічаючи свято Миколая-Чудотворця. За допомогою вихователя Шатило Т.Д. і музичного керівника Олексієнко Н.П. вихованці зрозуміли всю велич подвигів Миколая-Чудотворця, дізнались про те, чому його так шанують українці, люблять діти, за що він обдаровує їх подарунками. «Казкові Янголи» – діти, у віршах, піснях, таночках прославляли славне життя Святого, допомагали йому виготовляти подарунки для слухняних дітей. Після свята на них чекав в групах солодкий, смачний сюрприз - подарунки від народного депутата Ярослава Москаленка (світлини свята Ви можете переглянути в нашій фотовітальні в альбомі "У світі розваг").

* * *

  

    На педагогічній раді, що відбулась 14 грудня 2017 року педагогічні працівники ознайомились з історією іграшки, її різноманіттям, результатами тематичної перевірки стану роботи з використання народної творчості в роботі з дітьми дошкільного віку та анкетуванням батьків в усіх вікових групах на тему «Іграшки моєї дитини», що організувала вихователь-методист Ющенко Г.А. Дуже цікаво та активно проходила дискусія про доцільність використання народної іграшки в ДНЗ. Практичний психолог Прищепа Т.І. ознайомила присутніх з результатами діагностування рівня шкільної готовності та рівня профорієнтаційних знань вихованців старших груп. Особливу насолоду педагоги отримали від перегляду презентації конкурсу "Народна іграшка в житті дитини", до створення якої вихователі залучили батьків та дітей і представили свої виставки колегам (фото виставок Ви можете переглянути в нашій фотовітальні в рубриці «Національні куточки»).

* * *

 

    13 грудня 2017 року відбулись Андріївські вечорниці для дітей всіх вікових груп. У святково прикрашеній залі-світлиці на дітей чекали Зима (Чорнобай Л.А.) та Заметіль (Вороніна А.В.). Вони ознайомили дітей з традицією святкування Андрія на Україні. Діти співали, танцювали, грали в народні ігри та намагались укусити калиту, під'їзджаючи до неї на «коні». Потім всі разом смакували калитою. Долучаючи дітей до народних традицій, ми ростимо справжніх патріотів України! (фото вечорниць Ви можете переглянути в нашій фотовітальні в альбомі "У світі розваг").

* * *

  

   В рамках Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства» в нашому дитячому садочку були проведені освітньо-виховні заходи з прав дитини для вихованців усіх вікових груп з використанням інтерактивних методів та форм роботи з дітьми. Практичний психолог Прищепа Т.І. провела міні-заняття для дітей молодшого та старшого дошкільного віку за програмою «Джерельця доброти», метою яких є виховання толерантного ставлення дітей один до одного. Вихователі Якименко О.В. та Ковалевська Н.О. провели відкриті освітні заходи з толерантно-правового виховання, в ході яких були використані цікаві завдання, подорожі, ігри. Протягом цих днів радувала око виставка дитячих робіт з питань права, що ще раз підкреслило актуальність правового виховання дошкільників, адже кожна дитина бажає бути захищеною (світлини заходів Ви можете переглянути в нашій фотовітальні).

* * *

  

    Святкування п’ятдесятип’ятирічного ювілею нашого дитячого садочка ми розпочали з 27 листопада. Діти разом з вихователями, батьками прикрашали групові кімнати, готували малюнки, аплікації в Галерею Творчості на тему «Вітаємо «Сонечко» з днем народження!»

    29 листопада відбувся флешмоб. У музичній залі вихованці всіх вікових груп приклеювали власноруч виготовлені квіточки і метелики на напис «Я люблю рідний садочок «Сонечко», їм допомагали дорослі. Цей захід закінчився веселою дискотекою.

 

    30 листопада під керівництвом музичних керівників Чорнобай Л.А., Вороніної А. В. діти вирушили в подорож до Королеви солодощів, долаючи різноманітні перешкоди: переправа через річку, тунель у горах, снігова заметіль, гра у сніжки, катання на санчатах. Навіть маленькі курчатка (діти групи «Віночок») шукали «Чарівного хробака» і грались з ним, доки не потрапили в Королівство солодощів, де на них чекав коровай з яскравими свічками. За порадою Королеви солодощів (Осипенко М.О.) діти знайшли свою велику цукерку з логотипом групи. Свято закінчилось дискотекою та пригощанням.

 

    1 грудня до нас завітали поважні гості: керівники селища, працівники відділу освіти Іванківської РДА, наші колеги, спонсори, ветерани, колишні працівники дитячого садочка, вихованці музичної школи, танцювальний колектив «Верес». Приймали вітання та подарунки завідувач ДНЗ №1 «Сонечко» Євенок В.Д. і колектив. Всі присутні отримали безліч задоволення та приємні емоції від перегляду святкового концерту, підготовленого працівниками і вихованцями дитячого садочка.

… Дві пятірочки садочку,

Як же всім нам не радіти,

Вдома – доньки ми й синочки,

Тут ми всі – садочка «квіти».

Тож нехай цвіте садочок

У спокої і в достатку,

Щоб спокійно працювали

Наші мами, наші татка.

Ми садочкові своєму

Вдячності сплетем віночок:

Ти – найкращий, найрідніший,

Сонячніший серед інших,

Любий «Сонечко» – садочок!

                                                                   Григорій Іваненко

* * *

 

    Під час осінніх канікул в рамках Тижня безпеки вихованці старших груп відвідали Іванківську пожежну частину. Відповідальний черговий Вождаєнко Олександр Леонідович ознайомив дітей з приміщеннями пожежної частини, призначенням обладнання, правилами поводження у надзвичайних ситуаціях. Особливу увагу приділив облаштуванню пожежників та пожежної машини. Діти з великим задоволенням побували в кабіні машини, оглянули оснащення. З масою позитивних емоцій та нових знань діти повернулись до дитячого садочка (світлини можна переглянути у фотоальбомі «Тиждень безпеки»).

* * *

 

     Ми завжди раді гостям, сьогодні, 2 листопада, до нас завітали вихованці Школи мистецтв ім. М.Приймаченко зі своїми наставниками. Кожен номер концерту викликав у наших дітей безліч позитивних емоцій та оплесків, за що ми їм щиро дякуємо!

* * *

  

   31 жовтня 2017 року на базі нашого садочка було  проведено перше заняття навчально-практичного семінару для працівників районної психологічної служби з питань розвитку та корекційно-розвивальної роботи з дітьми з особливими потребами в умовах загальноосвітнього навчального закладу. Проводила його магістр психології Осипенко Марія Орестівна, яка має досвід роботи з дітьми з дизонтогенезом. Всі присутні мали змогу розширити свої знання про особливості розвитку таких дітей на різних вікових етапах життєдіяльності, проведення консультацій з ними та їх батьками, а також ознайомились з проективною методикою "Каракулі", яка допомагає отримати інформацію про клієнта. Підвищувати свій професійний рівень з цих питань практичні психологи та соціальні педагоги продовжать на майбутніх заняттях з фахівцем.

 

* * *

 

   Промайнуло коротке бабине літо, починає повівати холодом, змовкли пернаті музиканти. Ось і прийшов час прощатися із золотою осінню. Наприкінці жовтня відбулись осінні свята в усіх вікових групах ДНЗ №1 "Сонечко". 2-х-річні малюки вчились орієнтуватись у музичній залі, танцювали з яскравим листям, наслідували тваринок. Діти інших вікових груп виконували пісні про Україну, осінь, радували глядачів таночками, вправно грались в ігри. Батьки вихованців отримали незабутні враження від перегляду свят (фото свят Ви можете переглянути у фотовітальні в альбомі "Осінні свята").

* * *

   

    Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва і Дня захисника Вітчизни. Щороку все більше українців відзначають ці свята - Козацьку Покрову. Наші вихованці теж долучилися до народних традицій під керівництвом інструктора з фізкультури Пронькіної О.О. Діти грались у народні ігри, змагались, співали, танцювали та просто розважались, а дівчатка вітали козачат (світлини розваги дивіться у нашій фотовітальні у фотоальбомі "У світі розваг").

З Днем захисника вітаємо!
Мужності вам бажаємо.
Неба мирного над головою
І ніколи не пізнати бою.

* * *

 

     Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. В останній тиждень вересня святкувався День працівників дошкільної освіти, а у перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, це дні, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. Подарунком для всіх педагогів району був чудовий святковий концерт, а найкращих нагородили грамотами та подяками. От і наші педпрацівники були відзначені за сумлінну працю, високу професійну майстерність та невтомний творчий пошук: це вихователь Бабич С.В. - грамота від департаменту освіти і науки Київської обласної держадмністрації, вихователь Селезньова С.В. - грамота від Іванківської районної ради та Іванківської райдержадміністрації та вихователь Лозенко Н.О. - грамота від відділу освіти Іванківської РДА.

Хочемо побажати всім працівникам освіти:
     Чистих світанків, 
     Сонячних ранків! 
     Промінь сонця 
      в кожне віконце! 
     Ніжної ласки, 
     Душевної казки, 
     Щастя без ліку 
     І довгого віку!
 

 * * *

Архів новин (2017-2018)