Понеділок, 26.08.2019, 13:21
Вітаю Вас, Гість

 

 

   16.07.2019 року до нас завітав депутат Верховної Ради Ярослав Москаленко. Директор дитячого садочка Євенок В.Д. провела екскурсію закладом під час якої Ярослав Миколайович ознайомився з умовами виховання і навчання дошкільників, адже він неодноразово допомагав садочку та переймався нашими проблемами. Колектив ЗДО №1 «Сонечко» та батьки вихованців подякували Ярославу Миколайовичу за дієву допомогу та підтримку.

* * *

 

    Літо пора відпочинку та розваг. Наші вихованці вітали літніх іменинників «Короваєм», піснями, таночками; бажали їм міцного здоров’я, здійснення заповітних мрій та гарних подарунків. Традицією стало проведення свята «На Івана на Купала», яке розпочалось казкою–розповіддю «Чарівна квітка папороті». Діти під народні мотиви водили хороводи, плели віночки та пускали їх «на воду», грались в ігри «Сонечко», «Знайди віночок», стрибали через багаття. Підготували та провели свято музичні керівники Вороніна А.В., Чорнобай Л.А. (світлини можна переглянути в фотовітальні).

* * *

  

    11.06.2019 року відбувся звіт директора ЗДО №1 "Сонечко" Євенок В.Д. за 2018-2019 н.р. з метою утвердження відкритої і демократичної громадської системи управління навчальним закладом. Валентина Дмитрівна розкрила всі сфери діяльності закладу: освітню, медичну, організацію харчування, управлінську, роботу із сім'ями вихованців та зміцнення матеріально-технічної бази. Також накреслила пріоритетні напрямки роботи закладу на 2019-2020 н.р. В обговоренні звіту активну участь брали батьки, працівники дитячого садочку. Роботу директора Євенок В.Д. і колективу визнано задовільною (зі звітом Ви можете ознайомитись в закладці "Сторінка керівника").

* * *

 

   31 травня ми святкували Міжнародний День Захисту дітей. У дитячому садочку відбулась розвага "Я - щаслива дитина!", яку підготували та провели вихователі молодших груп Селезньова С.В., Величко Д.Д., Руденко Н.В.. На подвір'ї діти грались в ігри з кольоровими кульками, малювали на асфальті. Вихованці середніх і старших груп взяли участь в районному святі на центральній площі селища. Для них відбувся святковий концерт, розважальна програма, веселі ігри з Мікі Маусом. Діти отримали безліч позитивних емоцій (світлини свята Ви можете переглянути у фотоальбомі "У світі розваг"). 

* * *

 

    30 травня відбулась педрада, на якій директор закладу дошкільної освіти №1 "Сонечко" Євенок В.Д. підвела підсумки освітньої роботи колективу за 2018-2019 н.р. В обговоренні звіту активну участь брали всі спеціалісти дитячого садочка. Також намітили шляхи розвитку закладу на 2019-2020 н.р., затвердили план роботи на літній оздоровчий період 2019 року. Наприкінці педради відбулось нагородження педапрацівників за перемогу у конкурсах. Всі педагогічні працівники сумлінно виконували свої обов'язки, співпрацювали з батьками вихованців, плекали гідне покоління маленьких патріотів Батьківщини.

* * *

 

    З 22 по 24 травня відбулись випускні свята в старших групах нашого садочка. В святковій залі лунали пісні, вірші, діти танцювали, виконували інсценівки та грались. Вітали вихованців діти молодшої групи, батьки, вихователі, вчителі початкових класів ЗОШ №1 Олена Василівна і Вікторія Василівна, завідувач закладу Валентина Дмитрівна. Кожний випускник отримав диплом, медаль та подарунок. Всі присутні розділили з дітьми велич випускного свята, отримали безліч позитивних вражень (переглянути світлини можна в фотовітальні в розділі «Випускні свята»).

Сьогодні врочиста година!

До неї ніхто ще не звик!

Бо ти вже не просто дитина,

Бо ти дитсадка випускник!

Вже школа на тебе чекає,

Де станеш дорослішим ти.

Садочок тебе проводжає,

Щасти тобі, любий! Щасти!

* * *

 

    21 травня в ЗДО №1 «Сонечко» відбувся семінар-конференція «Наші здобутки», який організувала та провела вихователь-методист Ющенко Г.А. Розпочали роботу з вправ «Незвичні привітання» та «Ти мені подобаєшся тим…». Налаштувавшись на плідну співпрацю, вихователі звітували про свою роботу за 2018-2019 навчальний рік, проаналізувавши досягнення своїх вихованців, поділились власним досвідом, напрацюваннями та знаннями. Адже всі заходи, що були заплановані, проведені з використанням здоров’язбережувальних технологій та інтерактивних форм і методів роботи.

* * *

 

    16 травня в кожній віковій групі відбулись освітні заходи присвячені Дню вишиванки. Стало доброю традицією одягати в цей день яскраві національні вишиванки, які є народним символом нашої держави. Долучаймо підростаюче покоління до народних традицій, плекаймо справжніх патріотів України!

* * *

 

    16.05.2019 року Бабич С.В., вихователь групи «Віночок», запросила педагогічних працівників дитячих садків та НВО Іванківського району на майстер-клас. Присутні мали змогу переглянути тематичне заняття з використанням методики М.Монтессорі «Подорож у країну «Yammi lend» - смачної, корисної їжі. Потрапили діти в країну за допомогою телепорталу. У смачній країні вихованці вчились купувати продукти за допомогою карток та платити за них грошима; змішувати кольори; визначати форму предметів, сортувати продукти, співвідносити множину з цифрою. Світлана Володимирівна презентувала матеріали, які використовує під час освітньої діяльності та подарувала кожному вихователю буклет «Сенсорне виховання в ЗДО». Колеги поділились своїми враженнями та гідно оцінили роботу Бабич С.В. (фото можна переглянути в фотовітальні в розділі «Відкриті заходи»).

* * *

 

    До Великодніх свят у кожній віковій групі відбулись різноманітні освітні заходи та виставка святкових виробів, а 2 травня в нашому «Сонечку» була проведена Великодня розвага «Сонечко сяє, з Великоднем всіх вітає!». Олексієнко Н.П. запросила дітей поводити «Кривий танок», пограти в гру «Струмочок», заспівати пісні про Великдень. До малюків завітала «Великодня казка», зміст якої розкрив дітям значення найвеличнішого свята християнського світу, а ігри з писанками нагадали народні звичаї. Під час флешмобу вихованці вчились створювати писанки з любов’ю і фантазією вітлини виставок Ви можете побачити в  нашій фотовітальні в альбомі "Великодня виставка", а фото заходу Ви можете переглянути в альбомі "У світі розваг").

Вітаємо всіх зі святом Великодня! Бажаємо миру, добра, Божої благодаті!

* * *

 

    Напередодні 26 квітня в усіх старших групах нашого садка були проведені освітні заходи до дня Чорнобильської трагедії. У день вшанування пам’яті загиблих діти поклали квіти до пам’ятника В.Кібенка – нашого хороброго земляка, який загинув у боротьбі з вогнем та невидимим ворогом - радіацією. Діти повинні знати історію рідного краю, долучаючись не тільки до яскравих свят, а й до таких сумних подій.

Дай боже нашим дітям міцного здоров’я і мирного неба над головою!

* * *

 

    16 та 18 квітня 2019 року на базі нашого садка відбулося заключне засідання обласної педагогічної студії з теми «Використання здоров’язбережувальних технологій». В роботі заходу брали участь координатор обласної педагогічної студії І.М. Дишлева, доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти; завідувач районним методичним кабінетом Н.В.Василишина; методист відділу освіти Іванківської РДА В.М.Гніденко, вчитель початкових класів Іванківської ЗОШ №1 О.В.Гутівська. Під час практичної частини заключного заняття педагогічної студії учасники відвідали: захід «Абетка дорожнього руху» (старша група «Калинка», вихователь Кучер Н.В.); вікторину з безпеки життєдіяльності дітей «Що? Де? Коли?» (старші групи: «Ромашка» - вихователь Лозенко Н.О., «Горобинка» - вихователь Ковалевська Н.О.); виставку-перезентацію лепбуків за темою «Наша безпека в наших руках» (Євенок В.Д., Ющенко Г.А., Прищепа Т.І.). Друга частина заключного заняття педагогічної студії проходила у форматі круглого столу, під час якого учасники презентували власний досвід роботи з теми «Система оздоровчої роботи в закладі освіти». Кульмінацією заходу стала презентація збірника дидактичних матеріалів за результатами роботи педагогічної студії «Я зростаю здоровим» (Євенок В.Д.). Всі учасники педагогічної студії отримали сертифікати та безліч позитивних емоцій (фото Ви можете переглянути в нашій фотовітальні у розділі "Обласна педстудія").

* * *

 

    4 квітня до  вихованців старшої логопедичної групи «Ромашка» з метою забезпечення наступності між дошкільною та початковою шкільною ланками освіти завітали вчитель ЗОШ №1 Грицаєнко Вікторія Василівна та педагоги садочка. Вчитель-логопед Чижевська І.В. провела з дітьми підсумкове інтегроване заняття з мовлення, насичене цікавими завданнями, в ході якого вона використала дидактичний матеріал, виготовлений власноруч. Вихователі та вчитель були приємно здивовані знаннями  майбутніх першокласників. Діти і дорослі отримали позитивні емоції від зустрічі.

* * *

 

    14.03.2019 року до нас завітали начальник відділу екоосвіти Косько Юлія і провідний фахівець Шумак Марина з Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, які зустрілись з дітьми старших груп та подарували кожному вихованцю яскраву розмальовку, за допомогою якої діти запам’ятають правила природоохоронної поведінки в оточуючому середовищі.

Дякуємо за співпрацю!

* * *

 

    З 4 березня по 7 березня 2019 року в ЗДО №1 "Сонечко" відбулись Весняні свята. Малюки нашого садочка радо вітали своїх матусь і бабусь з приходом весни. На святах панувала атмосфера добра, затишку, тепла. Адже кожна жінка прагне, щоб її дитина зростала щасливою, доброю, виплеканою у любові. Діти декламували вірші, виконували таночки, дарували власноруч виготовлені подарунки і пісні з чарівними побажаннями (фото свят Ви можете переглянути в нашій фотовітальні).

Чому це надворі блищать, мов перлини, 
І чисті, й прозорі грайливі краплини? 
Тому що весела, ясна, чарівна 
На мамине свято приходить весна!

* * *

 

   28 лютого 2019 року відбулась педагогічна рада «Художньо-продуктивна діяльність в ЗДО». В розкритті теми брали активну участь всі педагогічні працівники. Вихователь-методист Ющенко Г.А. в повідомленні розкрила вплив художньо-продуктивної діяльності на всебічний розвиток особистості дитини; творча група вихователів презентувала перспективний план зображувальної діяльності для всіх вікових груп; виробили спільні рекомендації та пропозиції щодо організації художньо-продуктивної діяльності в ЗДО та отримали пам’ятки. Директор Євенок В.Д. ознайомила присутніх з підсумками конкурсів «Куточок самостійної образотворчої діяльності в групі» та «Город на вікні», фото яких ви можете переглянути в фотовітальні.

* * *

  

Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому,

бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання.

В.Сухомлинський

 

    25 лютого 2019 року відбулась педагогічна олімпіада «Творчий педагог». З презентаціями-звітами виступили педагогічні працівники, які атестуються у 2018-2019 н.р.: Прищепа Тетяна Іванівна - «Корекційно-розвиткова програма для дітей раннього та дошкільного віку «Джерельця доброти», Олексієнко Ніна Петрівна - «Музика і природа як засіб естетичного виховання дошкільників», Глущенко Ірина Василівна - «Виховання ціннісного ставлення до здоровя у дітей дошкільного віку» , Лозенко Ніна Олександрівна - «У грі розвивається дитина». Педагоги, досягли високого рівня професійної підготовки, працювали у творчому пошуку, демонстрували володіння інноваційними освітніми методиками й технологіями, які активно впроваджують в роботу з дітьми.

* * *

 

    15 лютого 2019 року відбулась Стрітенська розвага для дітей усіх вікових груп. Музкерівник Олексієнко Н.П. розповіла дітям про народні традиції святкування Стрітення. Завітали Зима з Весною, які танцювали з дітьми, співали веселі пісні, водили «кривий таночок», а інструктор з фізкультури Пронькіна О.О. провела змагання: «Снігові кучугури», «Веселі сніжки», «Снігова фортеця», «Лижні перегони», перетягування канату. Всім сподобався виступ шумового оркестру. Діти дружно закликали сонечко та пташок, ласували печивом «Жайворонки». Було весело і цікаво (фото Ви можете переглянути в нашій фотовітальні в альбомі «У світі розваг»).

* * *

 

    7 та 14 лютого 2019 року на базі Іванківського ЗДО (ясла-садок) №1 «Сонечко» комбінованого типу відбулось друге засідання обласної педстудії з теми «Використання здоров’язбережувальних технологій». Учасники студії переглянули спортивну розвагу «Пригоди в джунглях» з використанням нетрадиційного обладнання та оздоровчих методів і форм роботи з дітьми старшого дошкільного віку, яку провела інструктор з фізкультури Пронькіна О.О. Під час презентації системи роботи гуртка «Зернятко здоров’я», який веде вихователь Глущенко І.В., та практичного перегляду заходу присутні ознайомились з основними правилами використання природних, власноруч виготовлених, інших нестандартних матеріалів в роботі з дошкільнятами. З організацією оздоровчих форм роботи в закладі дошкільної освіти присутніх ознайомила медична сестра Стась Т.О. та вихователі, які представили куточки здоров’я в групових кімнатах. Під час проведення запланованих заходів педагоги приймали активну участь в психоемоційних іграх, вправах, руханках, які з ними проводили практичний психолог Прищепа Т.І. та вихователь-методист Ющенко Г.А. Із заключним словом виступила директор ЗДО №1 «Сонечко» Євенок В.Д., яка підвела підсумок засідання педагогічної студії і довела до відома учасників практичне завдання та методичні рекомендації щодо його виконання. Під час ділової гри «Чарівний смайлик» педагогічні працівники поділились своїми враженнями та побажаннями.

 

* * *

 

   24 січня практичним психологом Прищепою Т.І. був проведений семінар-практикум для педагогічних працівників у формі психологічної кав'ярні "Сонце кожного дня". На початку зустрічі Тетяна Іванівна привітала учасників та ознайомила їх з меню кав'ярні. Розпочали свою зустріч з проблемного столу "Як берегти власне здоров'я та здоров'я своїх колег на роботі?", в ході якого педагоги складали пам'ятки збереження психоемоційного здоров'я педпрацівників в умовах ЗДО, потім присутні визначали свій рівень занепокоєння за допомогою відповідного тесту. Особливо розвантажилися під час проведення ігор та вправ на зняття психоемоційної напруги: робили різноманітні рухи, масажі один одному, говорили компліменти та малювали автопортрети. Наприкінці зустрічі прослухали притчу "Про рай і пекло", яка ще раз нагадала всім про важливість позитивної взаємодії з колегами, та подарували один одному іменні сердечка з приємними побажаннями. Все це відбувалось в теплій та дружній атмосфері за чашкою кави або чаю з солодощами, під супровід спокійної музики, що залишило в учасників позитивні враження.

* * *

 

    В нашому садочку протягом усього зимового періоду в рамках Всеукраїнської акції «Годівничка» відбуваються різноманітні освітні заходи в ході яких, педагогічні працівники вчать малят опікуватись птахами, залучають до співпраці батьків, які разом з дітьми виготовляють годівнички і розміщують їх по всій території дитячого садка. Вихованці приносять птахам зерно, крихти хліба, із задоволенням спостерігають за ними. Особливо цікавим було відкрите заняття в групі «Бджілка», яке провела вихователь Руденко Н.В., прищеплюючи дітям навички природоохоронної поведінки (світлини заходів ви можете переглянути в нашій фотовітальні у розділах "Допомагаємо пташкам" та "Відкриті заходи").

* * *

 

    14 січня відбулось підсумкове новорічне свято, яке організували педагогічні працівники для вихованців садочка. Діти долучились до святкування Різдва, щедрого вечора – Василя та Маланки за народними традиціями у світлиці, де на них чекала господиня – Селезньова С.В. Атмосферу свята створили колядки, щедрівки та засівальні пісні малят і дорослих. Наші діти отримали безліч позитивних емоцій, незабутні враження, нові знання (світлини Ви можете побачити в нашій фотовітальні у рубриці "У світі розваг").

* * *

 

    Весело і цікаво відбулись розваги для дітей в перші дні новорічних канікул у нашому дитячому садочку. Під час лялькових вистав «Дідусева рукавичка», «Лісовий ярмарок» і розваги «В гостях у королеви Небезпеки», підготовленими та проведеними педагогічними працівниками, вихованці закріпили правила безпечної та природоохоронної поведінки в оточуючому середовищі. Кожне дійство закінчувалось святковою дискотекою біля новорічної ялинки.

* * *

    З 26 по 28 грудня відбулись новорічні свята в усіх вікових групах у красивій музичній залі, інтер’єр якої доповнювало пано у стилі зимового міста з яскравими витинанками. Батьки разом з дітьми підготували різноманітні костюми комах: павуків, петриків, комариків, мухи-цокотухи, метеликів, бджілок, а також сороки, сніжинок, зайчиків та костюми у стилі ретро. Дітей вітали казкові герої, вони разом з ними співали, танцювали, грались в ігри і просто веселились. Всі отримали позитивні емоції та незабутні враження, а діти - подарунки від Діда Мороза (фото свят Ви можете переглянути у нашій фотовітальні).

Хай буде Новий Рік

Схожий на диво,

Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!

Щоб здійснилися задуми і мрії,

І щастям повнились надії!

* * *

  

   19 грудня практичний психолог Прищепа Т.І. провела брейн-ринг для педагогів ЗДО №1 "Сонечко" "Бережемо психоемоційне здоров'я дитини", в ході якого 2 команди педагогів "Сніжинки" та "Промінчики" змагались у 5 раундах: розумова руханка, точні відсотки, мозковий штурм "Позитив у житті", конкурс капітанів "Так чи ні", чорна скринька. Оцінювало відповіді команд компетентне журі: директор Євенок В.Д. та вихователь-методист Ющенко Г.А. Брейн-ринг проходив в атмосфері позитивної активності, педагоги змогли розширити та уточнити свої знання щодо психоемоційного здоров'я дитини та його збереження. Після підрахунків балів був визначений переможець. Всі учасники отримали призи та приємні враження від співпраці.

* * *