Понеділок, 12.11.2018, 21:23
Вітаю Вас, Гість

 

    Не перший раз до нас у гості завітали фахівці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, які завжди проводять з дітьми цікаві освітні заходи. Ось і сьогодні, 12 листопада 2018 року, в старшій групі «Горобинка» був проведений захід про енергозбереження в природі та побуті, в ході якого діти відгадували загадки, виконували цікаві завдання, ділились власним досвідом.

* * *

 

    12 листопада весь дитячий колектив нашого садочка вітав з ювілеєм директора Євенок Валентину Дмитрівну, який відбувся у вигляді квесту. Валентину Дмитрівну запросили до кожної вікової групи, діти читали вірші-привітання, танцювали та грались з нею. Наприкінці колектив колег привітав ювілярку піснею та презентував фільм «Один день з життя Валентини». Всі отримали море позитивних емоцій (світлини ювілею Ви можете переглянути у нашій фотовітальні). 

З Днем народження, шановна Валентина Дмитрівна! Хай Ваша доля буде щасливою!

* * *

  

   8 листопада 2018 року на базі Іванківського ЗДО №1 «Сонечко» відбулось перше засідання обласної педагогічної студії «Використання здоров’язбережувальних технологій» з теми «Позитині емоції – здорове життя!» (з використанням інтерактивних форм і методів).

   Зі вступним словом до учасників обласної педагогічної студії звернулись Свириденко Тетяна Дмитрівна, перший заступник голови Іванківської районної державної адміністрації, Груша Валентина Василівна, головний спеціаліст відділу освіти. Вони зазначили, що найціннішим скарбом є здоров’я дітей і колектив дитячого садочка постійно дбає про це, використовуючи інтерактивні форми і методи роботи з дітьми. Василишина Наталя Василівна, завідувач методичним кабінетом відділу освіти, відмітила, що в закладі напрацьована система роботи з впровадження здоров’язбережувальних технологій, які педагогічний колектив успішно використовує в освітній діяльності.

   Офіційну частину заходу відкрила Євенок Валентина Дмитрівна, директор ЗДО №1 «Сонечко», яка ознайомила присутніх з планом роботи. Прищепа Тетяна Іванівна, практичний психолог закладу, розпочала зустріч з вправи-знайомства «Хто я?» та асоціативного ланцюжка «Що таке здоров’я?», що допомогло налаштуватись присутнім на ефективну та позитивну взаємодію, після цього презентувала власну програму «Джерельця доброти» та разом з вихователем Бабич С.В. показала заняття за згаданою програмою у ІІ молодшій групі «Віночок». Потім розпочався «Позитивний калейдоскоп», який складався з ігор і вправ для вихователів, практичних психологів та соціальних педагогів: енерджайзер «Сік.Чай.Кава», вправа «Азбука настрою», психоемоційний етюд «Яблунька», гра «Чарівний стілець», гра «Знайди пару», вправи «Які ми?» та «Народ скаже як зав’яже», гра-роздум «Чарівники», які допомогли кожному учаснику висловити свою думку та бути активним, краще пізнати один одного, ефективно співпрацювати у групах та парах, підняти свою самооцінку, зміцнити своє психоемоційне здоров’я. Після цього присутні слухали притчу «Насіння», ділились враженнями під час вправи «Мікрофон» та отримали на згадку буклети і позитивні сонечка з компліментами-побажаннями.

   Ющенко Людмила Борисівна, вихователь, провела заняття з валеології «Квітка здоров’я» з дітьми середньої групи, в ході якого діти закріпили знання про своє тіло та догляд за ним, діючи з нестандартним обладнанням під час гри «Моє тіло», вправи «Сплять маленькі совенята», дидактичних ігор: «Відгадай на смак», «Покажи, що я назвала», оздоровчого масажу, динамічної паузи з використанням мультимедіа, дихальної гімнастики «Святковий фейєрверк».

   Під час презентації вихователь-методист Ющенко Галина Анатоліївна підвела підсумок роботи з формування валеологічних знань у дітей дошкільного віку. В ході круглого столу Євенок В.Д., директор ЗДО №1»Сонечко», ознайомила учасників з домашнім завданням та методичними рекомендаціями щодо його виконання, націлила присутніх на подальшу плідну співпрацю.

   У заході брали участь 39 осіб (світлини заходу Ви можете переглянути у нашій фотовітальні).

 

* * *

 

    26.10 2018 року в нашому закладі відбулось методичне об’єднання музичних керівників ЗДО та НВО Іванківського району. Музичний керівник Олексієнко Н.П. підготувала і провела домінантне заняття з елементарного музикування у середній групі «Сонечко». На занятті діти отримали знання про нестандартні музичні інструменти та прийоми гри на них. Ознайомились з різноманіттям світу звуків, що створюються дерев’яними предметами та музичними інструментами. Граючи на дерев’яних паличках–гралочках діти передавали цокіт копит конячки, звуки маленького і великого дощу, шурхіт листя. У гості до малят завітав Веселунчик, який разом з ними викладав з паличок гілочки та прикрашав їх осіннім листям під мелодію осені. Діти допомагали Веселунчику озвучити дзвіночки під музику В.А.Моцарта «Дзвіночки дзвенять», музикували дерев’яними кубиками і танцювали під музику С.Рахманінова «Полька», грались у гру «Музичні молоточки». Гості також були залучені до музикування на стаканчиках під мелодію З.Кодая «Веселий музичний годинник» і отримали безліч позитивних емоцій (світлини заходу Ви можете переглянути у нашій фотовітальні у розділі "Відкриті заходи").

* * * 

  

    23 жовтня старші дошкільнята були на екскурсії в Іванківській пожежній частині. Поливач Наталія Михайлівна ознайомила дітей з приміщеннями пожежної частини, призначенням обладнання, правилами поводження у надзвичайних ситуаціях. Діти з задоволенням розглядали пожежні машини, їх наповнення: складені рукава, запасний генератор, резервуар для води. Швед Віктор та Ілльєнок Дмитро продемонстрували дітям, як розмотуються рукава та подається вода під час гасіння пожеж, дозволили поуправляти напором води. Хлопчики примірювали спецодяг (каски), обстежували кабіну машини, спілкувались з пожежниками. З масою позитивних емоцій та нових знань діти повернулись до дитячого садочка.

  

* * * 

 

    Протягом жовтня в ЗДО №1 "Сонечко" відбуваються тематичні заняття та свята Осені в кожній віковій групі. В групах раннього віку з дітьми пустував Ведмедик, діти із задоволенням танцювали з листочками, гралися з Сонечком і Дощиком. До дітей завітала Осінь з дарунками, цікавими іграми. Діти теж ретельно готуються до зустрічі із Осінню, дарують їй вірші, пісні, таночки, розважають інсценівками. Всі малюки веселились, збирали врожай та бажали всім всіляких гараздів, за що отримали від осені смачні корисні гостинці (фото свят Ви можете переглянути у фотовітальні в альбомі "Барви осені").

* * *

  

   Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва і Дня захисника Вітчизни. Щороку все більше українців відзначають ці свята - Козацьку Покрову. Наші вихованці теж долучилися до народних традицій під керівництвом інструктора з фізкультури Пронькіної О.О. Діти грались у народні ігри, змагались, співали, танцювали та просто розважались, а дівчатка вітали козачат (світлини розваги дивіться у нашій фотовітальні у фотоальбомі "У світі розваг").

* * *

   

    16 жовтня 2018 року відбулось методичне об’єднання працівників психологічної служби району «Збереження та зміцнення психоемоційного здоров’я учасників освітнього процесу в ЗДО» (з використанням інтерактивних форм і методів), яке провела практичний психолог Іванківського ЗДО №1 «Сонечко» Прищепа Т.І. Тетяна Іванівна розпочала зустріч з вправи-знайомства «Хто я?» та асоціативного ланцюжка «Що таке здоров’я?», що допомогло налаштуватись присутнім на ефективну та позитивну взаємодію, після цього презентувала власну програму «Джерельця доброти» та разом з вихователем Бабич С.В. показала заняття за згаданою програмою у ІІ молодшій групі «Віночок». Потім розпочався «Позитивний калейдоскоп», який складався з ігор і вправ для практичних психологів та соціальних педагогів: енерджайзер «Сік.Чай.Кава», вправа «Азбука настрою», психоемоційний етюд «Яблунька», гра «Чарівний стілець», гра «Знайди пару», вправи «Які ми?» та «Народ скаже як зав’яже», гра-роздум «Чарівники», які допомогли кожному учаснику висловити свою думку та бути активним, краще пізнати один одного, ефективно співпрацювати у групах та парах, підняти свою самооцінку, зміцнити своє психоемоційне здоров’я. Наприкінці зустрічі присутні слухали притчу «Насіння», говорили про свої враження від заходу під час вправи «Мікрофон» та отримали на згадку буклети та позитивні сонечка з компліментами-побажаннями.

* * *

 

   28.09.2018 року ми святкували «День Дошкілля», який підготували і провели музичний керівник Вороніна А.В. та Осипенко М.О. Зі словами привітання звернулись до вихованців і працівників дитячого садочка директор ЗДО №1 «Сонечко» Євенок В.Д. та голова ПК Чижевська І.В. Діти декламували вірші, виконували веселі пісні, танцювали та грались. Всі отримали безліч позитивних емоцій і незабутні враження, а вихованці смачні цукерки.

Вітаємо всіх, хто в садочку працює,

Хто дбає про дітей і про це не шкодує,

Радійте життю, наче сонечку – квіти,

Вітають зі святом вас люблячі діти!

* * *

   

   27.09.2018 року відбулись загальні батьківські збори. Сімейний лікар районної поліклініки Шевчук А.І. довела до відома присутніх лист Департаменту охорони здоров'я "Щодо напруженої епідемічної ситуації в Україні" та відповіла на запитання батьків про щеплення дітей. Про стан проведення вакцинації наших вихованців розповіла медична сестра старша Грищенко Н.В. З організацією харчування ознайомила батьків медична сестра з дієтичного харчування Стась Т.О. Практичний психолог Прищепа Т.І. розповіла про напрямки своєї роботи з дітьми та батьками. Директор ЗДО №1 "Сонечко" відповіла на запитання батьків, подякувала їм за співпрацю, організацію розвивального середовища для повноцінного розвитку дітей у закладі.

* * *

    21.09.2018 року, ми святкували Пречисту – День Іванкова та 95-річчя Іванківського району. Педагоги дитячого садка, завзяті, працьовиті, креативні, представили до уваги іванківців та гостей власноруч виготовлені композиції із дарів осені і топіарії (деревця щастя). Прикрашала виставку композиція-емблема «Планета дитинства «Сонечко». Наші вироби були високо оцінені іванківцями та гостями селища.

 Вітаємо з Днем Іванкова та 95-річчям Іванківського району! 

* * *

  

    10.09.2018 року в нашому садочку відбувся День Позитиву у формі «Веселої естафети». Залучили до свята всіх працівників закладу освіти. Для господорсько-обслуговуючого персоналу вихователь-методист Ющенко Г.А. організувала «Веселу перерву», на якій учасники створювали «Сонце радості» зі слів, які несуть тепло і радість, «Дерево життя», де визначали, чому життя прекрасне, виконували таємні бажання один одного (вправа «Моє таємне бажання»), дарували один одному смайлик з побажанням та отримали смачні призи-цукерки з приємними компліментами. Музичні керівники Олексієнко Н.П., Чорнобай Л.А., Вороніна А.В. організували для дітей веселі ігри, таночки, змагання. Діти отримали безліч позитивних емоцій, веселий настрій, бажання дарувати радість одне одному. А практичний психолог Прищепа Т.І. провела для педагогічних та медичних працівників садка "Веселий калейдоскоп", в ході якого учасники промовляли колективне позитивне побажання, вітались японською мовою, малювали та дарували портрети своїх колег, показували життя в садочку під час "Веселої пантоміми", складали колективну позитивну казку та переглядали веселі відеоролики. Всі учасники отримали багато позитивних емоцій, цукерки з побажаннями та призи (фото Дня Позитиву Ви можете переглянути в нашій фотовітальні).

  

* * *

 

    Сьогодні, 3 вересня, наш дитячий садок гостинно відкрив свої обійми для дошкільників. У святковій залі відбулося свято Дорослішання, яке підготували музичні керівники Олексієнко Н.П., Вороніна А.В. Малюків та гостей вітала директор ЗДО №1 "Сонечко" Євенок В.Д., а вихованці співали, читали вірші, танцювали, гралися в ігри. Наш колектив прагне до створення затишку, атмосфери добра і любові для кожного вихованця, ми хочемо, щоб кожен день, проведений дитиною у дитячому садку, став казкою!

Всім мирного неба, впевненості в завтрашньому дні, міцного здоров'я!

* * *

   

 30 серпня 2018 року відбулась педагогічна рада на тему «Пріоритетні напрями створення іміджу сучасного закладу дошкільної освіти та завдання освітньої діяльності на 2018-2019 н. р.» Медсестра Стась Т.О. довела до відома присутніх інформацію про підсумки проведення оздоровчої роботи в ЗДО №1 "Сонечко". Завідувач Євенок В.Д. привітала педагогічних працівників з початком нового навчального року, презентувала річний план роботи закладу на 2018-2019 н.р. Вихователь-методист Ющенко Г.А. звернула увагу на вимоги щодо планування освітньої діяльності в кожній віковій групі. Педагоги одноголосно затвердили плани роботи вузьких спеціалістів.