Середа, 18.07.2018, 13:40
Вітаю Вас, Гість

   14.06.2018 року відбувся звіт директора ЗДО №1 "Сонечко" Євенок В.Д. за 2017-2018 н.р. з метою утвердження відкритої і демократичної громадської системи управління навчальним закладом. Валентина Дмитрівна розкрила всі сфери діяльності закладу: освітню, медичну, організацію харчування, управлінську, роботу із сім'ями вихованців та зміцнення матеріально-технічної бази. Також накреслила пріоритетні напрямки роботи закладу на 2018-2019 н.р. В обговоренні звіту активну участь приймали батьки, працівники дитячого садка. Роботу директора Євенок В.Д. і колективу визнано задовільною (зі звітом Ви можете ознайомитись в закладці "Сторінка керівника").

* * *

 

    14.06.2016 року відбулось свято «Літо-літечко», яке підготували і провели музичні керівники Вороніна А.В., Чорнобай Л.А. Діти декламували вірші, співали пісні «Давайте в дружбі жити», «Веселі жабенята», танцювали танок «Веселі краплинки», грались у веселі ігри: «Зберемо квіти», «Сонечко і дощик», «Жучки і метелики» разом з казковим персонажем Буратіно. Ведучі та вихователі не залишили поза увагою жодну дитину, всі присутні отримали безліч позитивних емоцій!

* * *

  

    1 червня ми святкували Міжнародний День Захисту дітей. У дитячому садочку відбулась розвага "Я - щаслива дитина!", яку підготувала і провела музичний керівник Олексієнко Н.П. На подвір'ї діти грались з кольоровими кульами, мильними бульбашками, малювали на асфальті. Вихованці середніх і старших груп взяли участь в районному святі на центральній площі селища. Для них відбувся святковий концерт, розважальна програма, ігри-естафети "Веселі старти". Діти отримали безліч позитивних емоцій та смакували морозивом і цукерками.

  

* * *

 

   31 травня відбулась педрада, на якій директор закладу дошкільної освіти №1 "Сонечко" підсумував освітню роботу колективу за 2017-2018 н.р. В обговоренні звіту активну участь брали всі спеціалісти дитячого садка. Також намітили шляхи розвитку закладу на 2018-2019 н.р., затвердили план роботи на літній оздоровчий період 2018 року. Наприкінці педради відбулось нагородження педапрацівників за перемогу у конкурсах та підготовку дітей старших груп до шкільного навчання. Всі педагогічні працівники сумлінно виконували свої обов'язки, співпрацювали з батьками вихованців. 

Всім бажаємо приємного відпочинку!

* * *

  

   З 22 по 24 травня в старших групах дитячого садка відбулися випускні свята «День народження школяриків». У старшій групі «Веселка» це свято пройшло у формі засідання творчої групи музичних керівників району. За сценарієм діти пригадали своє життя в садочку, виконували пісні, таночки, інсценівку «Я отримав двійку», декламували вірші. Випускників привітали вихованці молодшої групи, батьки, завідувач, перша вчителька. Діти отримали свої перші дипломи та медалі з найкращими побажаннями (радісні святкові миті Ви можете переглянути у нашій фотовітальні).

Щасливої дороги у шкільне життя, міцного здоров’я та відмінних оцінок!

* * *

 

    21 травня відбулись звіти вихователів про результати освітньої роботи в кожній віковій групі. Кожен педагог провів моніторинг рівня знань, умінь та навичок своїх вихованців, дослідив рівень розвитку не тільки розумової сфери, а й рівня розвитку соціальної сфери та причини іх низьких показників у деяких дітей (низька відвідуваність дитячого садка, байдужість батьків до розвитку та виховання дитини). Вихователі ділились з колегами своїм досвідом та намітили напрямки роботи щодо всебічного розвитку кожного вихованця. 

* * *

  

    17 травня Україна відзначає День Вишиванки, до якого долучився і наш садочок. І діти, і батьки та педагоги були святково вбрані у найрізноманітніші вишиванки, які радували око своїм  розмаїттям. Вихователі розповіли дітям про значення вишиванки у житті кожного українця, символіку її кольорів та орнаментів.

Квiти розцвiтають ось на рукавах,
З iрiю далекого повернувся птах – 

Дивнi вiзерунки сяють, мов живi –
Мама вишивала оберiг менi! 

* * *

 

    Педагогічний колектив нашого садочка плекає справжніх патріотів України, долучає дошкільнят до історії рідного краю, ознайомлюючи їх з відомими людьми які прославили Іванківщину. Серед них чільне місце займає – Марія Приймаченко, видатна самобутня художниця, яку знають в усьому світі. В кожній віковій групі відбувся тематичний тиждень «Художники рідного краю». На заняттях з художньої діяльності діти опановували техніку розпису готових форм та прикрашали їх аплікацією за мотивами мистецтва М. Приймаченко. В кабінеті релаксації постійно діє виставка репродукцій картин художниці, яка створена педагогічними працівниками. Про дитинство маленької Марійки із с. Болотня вихованці дізнаються зі сторінок ілюстрованих альбомів, розповідей вихователів, яскравих презентацій. Кожна зустріч з творчістю М. Приймаченко - це свято!

* * *

 

    15.05.2018 року відбулось відкриття прогулянкового майданчика групи «Сонечко». Іванківська селищна рада подарувала ігрові споруди нашому садочку. Їх монтажем займались батьки вихованців групи. Працювали дружно, злагоджено, впевнено. Діти мають змогу весело проводити час катаючись на качелях і каруселі, зїзджаючи з гірки та просто гратись на такому майданчику.

 

Дякуємо вам, шановні добродії, за щасливе дитинство наших дітей!

* * *

 

    11 квітня 2018 року практичний психолог Прищепа Т.І. разом з вихователем старшої групи "Золота рибка" Лещенко В.А. провела батьківські збори на тему "Обираємо професію змалку". В ході зборів батьки мали змогу ознайомитися з теоретичним аспектом питання ранньої профорієнтації дітей старшого дошкільного віку, також батьки разом з дітьми взяли участь у "Профорієнтаційному біатлоні", який складався з різних вогневих рубежів: "Відгадай професію", "Профорієнтаційна вікторина", "Покажи професію без слів", "Знайди пару", а діти показали батькам своє вміння складати описові розповіді про професії за схемами-моделями. Оцінювало змаганння компетентне журі, яке визначило переможця - це команда дітей "Суперкоманда". Учасники зборів отримали приємні враження, змогу поспілкуватись та поспівпрацювати один з одним, переможці отримали медалі професіоналів, а батьки - буклети про ранню профорієнтацію.

* * *

 

    11 квітня 2018 року відбулась гра-тренінг «Дорожній рух», яку підготувала та провела вихователь-методист Ющенко Г.А. В ході заходу педагоги ознайомились з історією виникнення дорожніх знаків, закріпили правила дорожнього руху під час тестування та розв’язування кросворду «На дорозі», пригадали дорожні знаки виконуючи вправи «Впізнай знак», «Розстав знаки по дорозі до дитячого садочка», «Склади та назви знак». Вихователі отримали поради для батьків щодо безпеки дорожнього руху.

* * *

  

    Готуючись до Великодня, вихованці всіх вікових груп познайомились з народними традиціями святкування, долучились до прикрашання яєць різними техніками. В кожній віковій групі педагогічні працівники влаштували святкові виставки, на яких були представлені поробки дітей, батьків, педагогів. 10 квітня 2018 року відбулась розвага з піснями про "Вербові котики", Великдень, таночками з вербовими гілочками і писанками, грою з крашанками. Педагогічні працівники показали дітям «Великодню казку». Всі отримали позитивні емоції, незабутні враження, долучились до народних традицій (фото Ви можете переглянути у нашій фотовітальні).

Всім зичимо міцного здоров'я, миру і злагоди!

* * *

 

  05.04.2018 р. до нас завітала Шумак Марина, провідний фахівець Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, яка провела з дітьми старшої групи «Веселка» освітній захід на тему «Великдень». Марина, в дохідливій формі, розпочала бесіду з розповіді про весну та традиції українського народу щодо святкування Великодня. Поступово підвела дітей до розуміння усієї величі свята, значенням кожного дня Білого тижня. Діти з великим задоволенням прикрашали яйця, пригадували назви згідно з техніками виконання та використання писанок у побуті, згадали Великодні вітання.

* * *

  

   29.03.2018 року в Іванківському ДНЗ №1 «Сонечко» відбулось засідання «Школи педагогічної майстерності» для вихователів ДНЗ та НВО Іванківського району на тему «Формування логіко-математичної компетентності дошкільників». Бабич С.В. – вихователь групи раннього віку «Віночок», вирушила з дітьми потягом у зоопарк. Світлана Володимирівна під час виконання різноманітних завдань в ігровій формі закріпили з дітьми просторові уявлення, розмір, властивості, форму, колір предметів з використанням елементів методики М. Монтессорі. Селезньова С.В. – вихователь старшої групи «Веселка», запропонувала дітям здійснити космічну подорож з метою наведення порядку в сонячній системі та повернути планети на свої орбіти. За допомогою навчальних карток, практичних завдань вихованці визначали суміжні числа, склад числа, геометричні тіла та фігури, частини доби, пори року, дні тижня, складали та розв’язували задачі. Світлана Вікторівна налаштувала дітей на плідну співпрацю і показала сформованість знань, готовність до навчання у школі, адже за дітьми спостерігала вчитель ЗОШ №1 Петренко К.В. Освітні заходи пройшли на високому методичному рівні, про що свідчать схвальні відгуки колег, а їх було понад 30 чоловік.

  

* * *

 

    Плідно і творчо працює у дитячому садочку профспілковий комітет, який очолює Чижевська Ірина Василівна, вчитель-логопед. Створені комісії опікуються всіма напрямками роботи та працівниками відповідно до коллективного договору між адміністрацією ДНЗ №1 «Сонечко» та ПК закладу. За рекомендацією голови ПК працівників освіти Клименок С.І. колективний договір нашого садочка приймав участь у районному конкурсі «На кращий колективний договір», в якому посів І місце, коллектив нагороджений грамотою і премією. А також отримали І місце в обласному конкурсі, за що голова ПК Чижевська І.В. нагороджена знаком Федерації професійних спілок України «Профспілкова звитяга», а коллектив грошовою премією.

* * *

 

   Приємно отримувати подарунки, коли вони омріяні та довгоочікувані. Нашому дитячому садочку пощастило: в березні 2018 року Іванківська громадська організаціїя "Веселка" нам подарувала прасувальну систему, три пилососи та дві прасувальні дошки. Тепер працівники пральні, помічники вихователів мають змогу якісно прибирати приміщення і доглядати за білизною.

Шановні добродії!

Прийміть найщиріші слова подяки і побажання міцного здоровя, щедрості душі від усього колективу ДНЗ №1 "Сонечко" та наших вихованців!

Дякуємо!     

(фото подарунків можна переглянути у розділі «Прозорість»)

* * * 

 

    З 1 березня по 7 березня 2018 року в ДНЗ №1 "Сонечко" відбулись Весняні свята. Малюки нашого садочка радо вітали своїх рідних жінок з приходом весни. У цьому малечі допомагали казкові герої: Кицька, Весняне сонечко, Хмаринка, Весна-чарівниця. На святах панувала атмосфера добра, затишку, тепла. Адже кожна жінка прагне, щоб її дитина зростала щасливою, доброю, виплеканою у любові. Діти декламували вірші, виконували таночки, дарували власноруч виготовлені подарунки і пісні з чарівними побажаннями (фото свят Ви можете переглянути в нашій фотовітальні).

Люба матусенько, мила моя!

Хай же ця пісенька буде твоя…

* * *

 

    В першу суботу березня весь колектив вийшов розчищати територію дитячого садка від снігу. Працювали дружно, завзято та швидко. Ось так ми перемогли весняний сніг!

 

* * *

  

    28.02.2018 року відбулась педагогічна рада «Творчий педагог – творчі діти». Педагогічні працівники ознайомились з висновками тематичної перевірки «Розвиток креативних здібностей дошкільників засобами художньо-продуктиної діяльності». Під час практичних завдань, які пройшли у формі ділової гри, намалювали «портрет» творчого педагога з креативним мисленням. Відзначено переможців конкурсу «Куточок безпеки в груповій кімнаті», їми стали колективи груп «Веселка», «Сонечко», «Ромашка», «Віночок» (фото куточків безпеки можна переглянути у фотоальбомі «Осередок безпеки»).

  

* * *

 

   15.02.2018 року відбулась Стрітенська спортивна розвага для дітей усіх вікових груп. Дошкільнята грались в ігри: «Промінчики для сонечка», «Посади цибулю», «Зірвемо бурульки», «Снігові кучугури», «Веселі сніжки», «Снігова фортеця», «Лижні перегони», водили «кривий» таночок, співали пісні - закликали сонечко та пташок, ласували печивом «Жайворонки». Всім було весело і цікаво (фото Ви можете переглянути в нашій фотовітальні в альбомі «У світі розваг»).

* * *

   

   12.02.2018 року до нас завітали начальник відділу екоосвіти Косько Юлія і провідний фахівець Шумак Марина з Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. В дохідливій формі за допомогою комп’ютерних технологій вони розповіли дітям старших груп про тварин Чорнобильського заповідника і мешканців річок та озер. Особливі враження діти отримали від фото сомів, які оселились у водоймі-охолоджувачі, їх значний розмір є наслідком того, що впродовж довгих років рибу не виловлювали, а зацікавлені туристи та робітники ЧАЕС постійно підгодовували сомів. Вихованці дізнались про те, які мешканці Чорнобильського заповідника охороняються Червоною книгою України та Червоним списком Міжнародного союзу охорони природи. На згадку діти отримали буклети «Відродження первозданної природи Полісся».

  

* * *

  

   Протягом всього зимового періоду в рамках Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка» педагогічні працівники нашого садочка вчать малят опікуватись птахами. Вихователі кожної вікової групи разом з батьками виготовляли годівнички та розвісили їх по всій території дитячого садка. Діти приносять птахам зерно, крихти хліба, із задоволенням спостерігають за птахами. 

  

* * *

  

    Для успішної реалізації освітніх завдань сьогодення вимагає від педагога креативного мислення, яким сповна володіють наші педпрацівники. Це вони продемонстрували в ході семінару у формі педагогічної студії "Сходинки креативності", який провела практичний психолог ДНЗ №1 "Сонечко" Прищепа Т.І. 25 січня 2018 року. Під час вправи "Сходинки" та анкетування "Здатність педагога до саморозвитку" критично оцінили свій рівень креативності та впевнились у своїх творчих можливостях, вправи-привітання "Якби..." та вправи-роздуму "Моє ім'я в історії" налаштувались на позитивну взаємодію, показали себе як творчий та дружний колектив в ході малювання колективної картини та креативної гри "Художня фантазія", виробили рекомендації та склали пам'ятку про розвиток креативних здібностей педагога. А особливу насолоду всі присутні отримали від перегляду презентацій педпрацівників про світ власних захоплень. Отримавши масу позитивних емоцій та підтримку своїх колег, вирішили не зупинятись на досягнутому і постійно залишатись генераторами нових ідей.

* * * 

  

    Цікаво і змістовно пройшли канікули в нашому садку. Кожного дня працівники проводили для дітей різноманітні розваги. На яких вихованці вчились відповідально ставитись до свого здоров’я, оточуючого середовища, об’єктів природи; вправлялись в дотриманні правил безпечної поведінки в побуті, особистої гігієни; долучались до народних традицій святкування Різдва (Коляда), Маланки та Василя (Щедрий вечір). Допомагали дітям казкові герої: Снігова баба, королева Чистоти, мешканці лісу, господар і господиня, Коза тощо. Пізнати таїнство Різдва, народження сина Божого Ісуса Христа сприяв виготовлений вихователями вертеп у змісті якого повністю відображена ця урочиста подія. Наші діти отримали безліч позитивних емоцій, незабутні враження, нові знання (світлини Ви можете побачити в нашій фотовітальні у рубриці "У світі розваг").

* * *

   

    Знаково розпочинати новий рік з доброї справи. І саме сьогодні, 2 січня 2018 року, у нас відбувся майстер-клас, на якому педагогічні працівники ділились досвідом виготовлення ляльки–оберегу: це і янголи-охоронці, ляльки-мотанки та ляльки з ниток. Вкладаючи в них добро, мир, злагоду, турботу і найкращі побажання. Таким чином ми вирішили привітати наших земляків - воїнів АТО з новорічними святами та Різдвом Христовим. Наш вихованець, а тепер воїн АТО, Дмитро Гайнулін, повертаючись з відпустки передасть своїм побратимам наші подарунки та солодощі.

  

* * *

 Архів новин (2017-2018)