Субота, 23.09.2017, 12:02
Вітаю Вас, Гість

  

    22 вересня 2017 року ми святкували День Дошкілля - наше професійне свято. Святкування розпочалось урочисто в красиво оформленій залі. Вихованці старших та середніх груп підготували вірші, таночки для всіх працівників садочка і щиро дякували за турботу про них. З вітальним словом виступила вихователь-методист Ющенко Г.А., яка подякувала всім присутнім за невтомну працю, опіку над дітьми, небайдуже ставлення до виконання професійних обов'язків та побажала колективу творчих злетів, натхнення, плідної співпраці з батьками тощо. Свято закінчилось веселою дискотекою (фото свята дивіться в нашій фотовітальні).

Зі святом, шановні колеги!

* * *

 

    Кожного року 21 вересня наше селище святкує своє день народження. Вихованці нашого садочка також долучилися до цієї події. В кожній віковій групі вихователі провели тематичні бесіди про рідний Іванків, його відомих людей, красу рідної природи. Активну участь діти взяли у святкових заходах, які проводилися на центральній площі селища: танцювали веселі таночки, виконували цікаві завдання, гралися у рухливі ігри, слухали концерт. Діти та дорослі отримали багато позитивних емоцій.

В твоїх квітучих садах, Іванкове!

На вулицях осяяних твоїх

Не раз ще свято завирує танком,

Розбурхуючи срібнодзвінний сміх.

З днем народження, рідний Іванкове!

* * *

    11.09.2017 року відбувся День Позитиву в нашому садочку. За сонячними вказівками працівники дитячого садка потрапили до Королеви Несміяни, яку вони розсмішили веселими пантомімами, за що отримали смачні призи-цукерки з приємними побажаннями. Веселі моменти дня знімав Сонячний фотограф: а це веселі таночки з дорослими, малюнки на асфальті, презентації "Піднімемо настрій", "Мудрі думки", "Позитивчик на весь день", вправа "Сонечко лагідних слів", вправа-передбачення "Сонячний провидець" та обмін "Сонячними побажаннями", виготовленими власноруч. Наприкінці Дня Позитиву Сонячний фотограф презентував чарівні миті свята. Наші любі діти, працівники садочка отримали безліч позитивних емоцій та вражень, дякуючи практичному психологу Прищепі Т.І., музичним керівникам Вороніній А.В., Чорнобай Л.А., інструктору з фізкультури Пронькіній О.О. та батькам (фото Дня Позитиву Ви можете переглянути в нашій фотовітальні).

Будьте оптимістами!!!

* * *

  

    Сьогодні, 1 вересня, наш дитячий садок гостинно відкрив свої обійми для дошкільників. У святковій залі відбулося свято Дорослішання, яке підготували музичні керівники Чорнобай Л.А., Вороніна А.В., інструктор з фізкультури Пронькіна О.О., вчитель англійської мови Осипенко М.О. Малюків та гостей вітала завідувач ДНЗ №1 "Сонечко" Євенок В.Д., а вихованці співали, читали вірші, танцювали, гралися в ігри. На святі панувала атмосфера добра та патріотизму.

Всім мирного неба, впевненості в завтрашньому дні, міцного здоров'я!

* * *

 

    30 серпня 2017 року відбулась педагогічна рада на тему "Про завдання освітньо-виховної діяльності колективу та пріоритетні напрямки створення іміджу сучасного дошкільного закладу". Завідувач ДНЗ №1 "Сонечко" Євенок В.Д. розпочала засідання з привітання колег та знайомства колективу з новопризначеним вихователем Правосуд В.В. Також провела презентацію річного плану роботи на 2017-2018 н.р., намітила основні напрямки освітньої роботи колективу, а саме: розвитку духовного потенціалу особистості дитини, креативних здібностей засобами патріотичного, правового виховання та продуктивної діяльності дошкільників. Методист Ющенко Г.А. довела до відома педагогів розклад освітніх заходів, націлила на проведення інтегрованих занять з використанням інтерактивних форм і методів роботи, здоров’язбережувальних технологій. Практичний психолог Прищепа Т.І. розповіла про специфіку використання в роботі з дітьми її авторської програми "Джерельця доброти", яка складається з міні-занять для дітей молодшого та старшого дошкільного віку, що в свою чергу вимагає тісної співпраці вихователів та практичного психолога. Під час вправи квік-налаштування «Сонячне майбутнє» педагоги намітили шляхи досягнення найкращих результатів у своїй діяльності та побажали один одному успішного навчального року.

З нагоди Дня знань вітаємо всіх з початком навчального року.

Бажаємо міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони - це сила!