Субота, 25.11.2017, 12:42
Вітаю Вас, Гість

 

 

    Під час осінніх канікул в рамках Тижня безпеки вихованці старших груп відвідали Іванківську пожежну частину. Відповідальний черговий Вождаєнко Олександр Леонідович ознайомив дітей з приміщеннями пожежної частини, призначенням обладнання, правилами поводження у надзвичайних ситуаціях. Особливу увагу приділив облаштуванню пожежників та пожежної машини. Діти з великим задоволенням побували в кабіні машини, оглянули оснащення. З масою позитивних емоцій та нових знань діти повернулись до дитячого садочка (світлини можна переглянути у фотоальбомі «Тиждень безпеки»).

* * *

 

     Ми завжди раді гостям, сьогодні, 2 листопада, до нас завітали вихованці Школи мистецтв ім. М.Приймаченко зі своїми наставниками. Кожен номер концерту викликав у наших дітей безліч позитивних емоцій та оплесків, за що ми їм щиро дякуємо!

* * *

  

   31 жовтня 2017 року на базі нашого садочка було  проведено перше заняття навчально-практичного семінару для працівників районної психологічної служби з питань розвитку та корекційно-розвивальної роботи з дітьми з особливими потребами в умовах загальноосвітнього навчального закладу. Проводила його магістр психології Осипенко Марія Орестівна, яка має досвід роботи з дітьми з дизонтогенезом. Всі присутні мали змогу розширити свої знання про особливості розвитку таких дітей на різних вікових етапах життєдіяльності, проведення консультацій з ними та їх батьками, а також ознайомились з проективною методикою "Каракулі", яка допомагає отримати інформацію про клієнта. Підвищувати свій професійний рівень з цих питань практичні психологи та соціальні педагоги продовжать на майбутніх заняттях з фахівцем.

 

* * *

 

   Промайнуло коротке бабине літо, починає повівати холодом, змовкли пернаті музиканти. Ось і прийшов час прощатися із золотою осінню. Наприкінці жовтня відбулись осінні свята в усіх вікових групах ДНЗ №1 "Сонечко". 2-х-річні малюки вчились орієнтуватись у музичній залі, танцювали з яскравим листям, наслідували тваринок. Діти інших вікових груп виконували пісні про Україну, осінь, радували глядачів таночками, вправно грались в ігри. Батьки вихованців отримали незабутні враження від перегляду свят (фото свят Ви можете переглянути у фотовітальні в альбомі "Осінні свята").

* * *

   

    Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва і Дня захисника Вітчизни. Щороку все більше українців відзначають ці свята - Козацьку Покрову. Наші вихованці теж долучилися до народних традицій під керівництвом інструктора з фізкультури Пронькіної О.О. Діти грались у народні ігри, змагались, співали, танцювали та просто розважались, а дівчатка вітали козачат (світлини розваги дивіться у нашій фотовітальні у фотоальбомі "У світі розваг").

З Днем захисника вітаємо!
Мужності вам бажаємо.
Неба мирного над головою
І ніколи не пізнати бою.

* * *

 

     Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. В останній тиждень вересня святкувався День працівників дошкільної освіти, а у перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, це дні, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. Подарунком для всіх педагогів району був чудовий святковий концерт, а найкращих нагородили грамотами та подяками. От і наші педпрацівники були відзначені за сумлінну працю, високу професійну майстерність та невтомний творчий пошук: це вихователь Бабич С.В. - грамота від департаменту освіти і науки Київської обласної держадмністрації, вихователь Селезньова С.В. - грамота від Іванківської районної ради та Іванківської райдержадміністрації та вихователь Лозенко Н.О. - грамота від відділу освіти Іванківської РДА.

Хочемо побажати всім працівникам освіти:
     Чистих світанків, 
     Сонячних ранків! 
     Промінь сонця 
      в кожне віконце! 
     Ніжної ласки, 
     Душевної казки, 
     Щастя без ліку 
     І довгого віку!
 

* * *

  

   28 вересня 2017 року відбувся тематичний діалог "Толерантно-правове виховання дошкільників" для педпрацівників садочка, який підготувала та провела практичний психолог Прищепа Т.І. В ході діалогу  під час вправи "Тематичний словничок", гри-малюнку "Квітка толерантності" та гри-дискусії "Виховуємо толератну особистість" педагоги мали змогу розширити свої знання про значення та методи толерантно-правового виховання дошкільнят, змогли визначити свій рівень толерантності за допомогою тесту та вправи-роздуму "Який я?". Особливою емоційністю відзначились вправи "Ти - мені, я - тобі" та "Ланцюжок компліментів", під час яких учасники діалогу говорили приємні побажання та слова підтримки один одному. На пам'ять кожен педагог отримав пам'ятку про те, як бути толерантним.

* * *

  

    22 вересня 2017 року ми святкували День Дошкілля - наше професійне свято. Святкування розпочалось урочисто в красиво оформленій залі. Вихованці старших та середніх груп підготували вірші, таночки для всіх працівників садочка і щиро дякували за турботу про них. З вітальним словом виступила вихователь-методист Ющенко Г.А., яка подякувала всім присутнім за невтомну працю, опіку над дітьми, небайдуже ставлення до виконання професійних обов'язків та побажала колективу творчих злетів, натхнення, плідної співпраці з батьками тощо. Свято закінчилось веселою дискотекою (фото свята дивіться в нашій фотовітальні).

Зі святом, шановні колеги!

* * *

 

    Кожного року 21 вересня наше селище святкує своє день народження. Вихованці нашого садочка також долучилися до цієї події. В кожній віковій групі вихователі провели тематичні бесіди про рідний Іванків, його відомих людей, красу рідної природи. Активну участь діти взяли у святкових заходах, які проводилися на центральній площі селища: танцювали веселі таночки, виконували цікаві завдання, гралися у рухливі ігри, слухали концерт. Діти та дорослі отримали багато позитивних емоцій.

В твоїх квітучих садах, Іванкове!

На вулицях осяяних твоїх

Не раз ще свято завирує танком,

Розбурхуючи срібнодзвінний сміх.

З днем народження, рідний Іванкове!

* * *

    11.09.2017 року відбувся День Позитиву в нашому садочку. За сонячними вказівками працівники дитячого садка потрапили до Королеви Несміяни, яку вони розсмішили веселими пантомімами, за що отримали смачні призи-цукерки з приємними побажаннями. Веселі моменти дня знімав Сонячний фотограф: а це веселі таночки з дорослими, малюнки на асфальті, презентації "Піднімемо настрій", "Мудрі думки", "Позитивчик на весь день", вправа "Сонечко лагідних слів", вправа-передбачення "Сонячний провидець" та обмін "Сонячними побажаннями", виготовленими власноруч. Наприкінці Дня Позитиву Сонячний фотограф презентував чарівні миті свята. Наші любі діти, працівники садочка отримали безліч позитивних емоцій та вражень, дякуючи практичному психологу Прищепі Т.І., музичним керівникам Вороніній А.В., Чорнобай Л.А., інструктору з фізкультури Пронькіній О.О. та батькам (фото Дня Позитиву Ви можете переглянути в нашій фотовітальні).

Будьте оптимістами!!!

* * *

  

    Сьогодні, 1 вересня, наш дитячий садок гостинно відкрив свої обійми для дошкільників. У святковій залі відбулося свято Дорослішання, яке підготували музичні керівники Чорнобай Л.А., Вороніна А.В., інструктор з фізкультури Пронькіна О.О., вчитель англійської мови Осипенко М.О. Малюків та гостей вітала завідувач ДНЗ №1 "Сонечко" Євенок В.Д., а вихованці співали, читали вірші, танцювали, гралися в ігри. На святі панувала атмосфера добра та патріотизму.

Всім мирного неба, впевненості в завтрашньому дні, міцного здоров'я!

* * *

 

    30 серпня 2017 року відбулась педагогічна рада на тему "Про завдання освітньо-виховної діяльності колективу та пріоритетні напрямки створення іміджу сучасного дошкільного закладу". Завідувач ДНЗ №1 "Сонечко" Євенок В.Д. розпочала засідання з привітання колег та знайомства колективу з новопризначеним вихователем Правосуд В.В. Також провела презентацію річного плану роботи на 2017-2018 н.р., намітила основні напрямки освітньої роботи колективу, а саме: розвитку духовного потенціалу особистості дитини, креативних здібностей засобами патріотичного, правового виховання та продуктивної діяльності дошкільників. Методист Ющенко Г.А. довела до відома педагогів розклад освітніх заходів, націлила на проведення інтегрованих занять з використанням інтерактивних форм і методів роботи, здоров’язбережувальних технологій. Практичний психолог Прищепа Т.І. розповіла про специфіку використання в роботі з дітьми її авторської програми "Джерельця доброти", яка складається з міні-занять для дітей молодшого та старшого дошкільного віку, що в свою чергу вимагає тісної співпраці вихователів та практичного психолога. Під час вправи квік-налаштування «Сонячне майбутнє» педагоги намітили шляхи досягнення найкращих результатів у своїй діяльності та побажали один одному успішного навчального року.

З нагоди Дня знань вітаємо всіх з початком навчального року.

Бажаємо міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони - це сила!