Субота, 25.01.2020, 15:06
Вітаю Вас, Гість

 

 

 

 

 

 

ЧИ ПОТРІБНО ВИВЧАТИ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ ДОШКІЛЬНИКАМ?

   Сьогодні англійська мова найпоширеніша у світі. Це мова успішних людей, це ключ до успішного майбутнього. Фахівці вважають, що вивчати англійську мову в наш час варто починати з раннього віку –    3 – 4 років, адже маленькі діти (приблизно до 6-річного віку) з легкістю сприймають і засвоюють фонетичні та граматичні конструкції англійської мови. Фахівці також говорять, що в цьому віці діти здатні запам'ятовувати навіть більше інформації, ніж дорослі люди. Головне, в якій формі подається матеріал і як саме проходить процес навчання.

   В нашому садочку англійська мова для дітей представлена безліччю методик самої різної якості і рівнів. Ми враховуємо, що дітям молодшого віку не підійдуть звичайні заняття як для школярів. У дітей молодшого віку сприйняття чужої мови відбувається на слух і за допомогою картинок. Тому найефективнішими методиками навчання для маленьких є ті, що проходять в ігровій формі. Саме так й проходять наші заняття!

   Під час гри-навчання малюків ми використовуємо мультфільми, оповідання, пісеньки, лічилки, вірші, рухливі ігри, змагання, забавні конкурси.

   Пісеньки, лічилки і вірші допомагають малюкам вивчати вимову, ритм мови, а також запам'ятовувати деякі ключові фрази в контексті. Це дозволяє дітворі потихеньку почати вбирати ази спілкування англійською мовою, яку вони починають розуміти і використовувати задовго до того, як будуть вчитися читати і писати.

   Тож наголошуємо на тому, що основний принцип навчання у нашому садочку англійської мови для малюків - це освоєння англійської як рідної, тобто дитина спочатку слухає і сприймає матеріал на слух, потім намагається повторювати, а потім –  починає говорити.